September 2011

Fankluby

6. september 2011 at 16:37 | Christee
Všechny fankluby, ve kterých jsem jsou v tomhle článku, jelikož jsem se rozhodla nemít menu, tak logicku musí být někde v článku, pokud teda nejsem blázem a nedávám si je do volitelného boxu.


Už to zase začíná

5. september 2011 at 17:20 | Christee |  00 DIARY


Ani nevim, jestli mám být nešťastná, že po dvou měsících budu mít zase nějaké povinnosti a i přes fakt, že mě budete mít asi za blázna přiznávám, že mi prázdniny přijdou moc dlouhý a do školy jsem se těšila. Opravdu. Chtěla bych vidět ty, co si stěžují na krátký prázdniny, jak je například pět měsíců prázdnin nevyčerpá. Asi si myslíte, nevim, že jsem se asi hodně nudila a neměla jsem žádný program. Měla. Doma jsem mohla být tak.. maximálně dva týdny. Jasně, že na začátku jsem si libovala jak jsem ráda, že jsou prázdniny, ale tak kolem druhého týdne v srpnu už mě to omrzelo.
O prázkách jsem byla v Karlových Varech, Mariánských lázních, v Chebu... Ani jsem v Mariánkách nechtěla ochutnávat ty prameny.. stačilo mi k tomu čuchnout a fakt obdivuju všechny, co to dokážou pít. I mého otce. Naschvál jsem mu dovezla litr a půl různých pramenů a o Křížovém jsem mu nakecela, že je hrozně dobrej a doufala jsem, že ho pořádně prožene :D. Ne, nejsem tak škodolibá ke svému tatínkovi, i když sranda by to byla, ne? A kde jste byli vy? Někde u moře? Jak jste se měli?
Fajn, nebudu psát žádnej extra dlouhej článek, páč přesně ten druh článku nikdo nečte :D.
Doufám, že nejste že školy otrávení. Mějte se.

PS: chtěla bych už konečně něco zařadit do rubriky "nails", věřte mi... ale prostě mi z mého notebooku nejde dát do galerie jedinnej obrázek...

About me :)

1. september 2011 at 15:50 | Christee |  o KONTAKT
Jméno: Kristýna
Přezdívka: Christee
Datum narození: 14.6.
Věk: 13
Obec: Jsem z Brna

P!nk s rodinou na pláži - Malibu (27.8.2011)

1. september 2011 at 15:49 | Christee |  o P!NK

Paparazzi s nimi strávili celkem dost času, a to se P!nk nelíbílo. Proto to dala jasně najevo svým typickým zvednutým prostředníčkem.